Susisiekite su mumis
TEL: + 86-574-62735995
El. Paštas: sales@syil.com.cn
Adresas: # 20 GaoFan Road, Xiaodong pramonės zona, Yuyao miestas, Zhejiang, Kinija.
Namuose > Apie mus

Apie mus

Atstovaujamas sveikinimas

Esant sparčiai besikeičiančiai epochai, išlaikant pramonės tempą, tvirtas darbas grindžiamas mašinų kūrimu ir gamyba. Mes visada jaučiame atstumą tarp Japonijos ir Pietų Korėjos.Kaip remia pramoninių technologijų ir gamybos staklių didžiuotis, tačiau taip pat pripažįsta, kad jos pagrindiniai įsipareigojimai, pastangų ir darbo staklių pramonėje ir vadovauti Syil teikti naudą klientams su Aukštos kokybės produktai ir paslaugos


DSC_3542.jpg


Firmos filosofija

- Pagerinti ir pagerinti staklių pramonę Kinijoje

- Pastangos gerinti pasaulio techninius standartus gaminti ir teikti kokybiškus produktus

- Sukuriant puikias mažas greitaeiges, tikslias stakles, skirtas prisidėti prie visuomenės

- Pagerinti ir subalansuoti įmonės vystymąsi ir darbuotojų gerovę


DSC_3543 (001) .jpg


Sylilo istorinė aplinka


赛 利 时间轴 (001). Jpg


Mes išmokome Japonijos ir Pietų Korėjos staklių, kad pagerintume kokybiškus ir techninius įgūdžius. Daugelį metų galiausiai pasikliaukime Japonijos klientų pasitikėjimu, iki šiol čia vis dar naudojama daug produktų. 2012 m. Mes bendradarbiaujame su Korėjos mašina AMECO, siekdami sukurti itin tikslius mažus apdirbimo centrus ir pardavimo agentus, susijusius su aukštos kokybės įrankių priedais. Nuo to laiko mūsų našumas ir kokybė pereis į naują lygį.


IMG_2131.jpg

CE_grande (001) .jpg


CNC frezavimo staklės, CNC malūnai, CNC malūnai, asmeniniai CNC, CNC malūnai ir tekinimo staklės, Cnc malūnai, Cnc malūnai ebay, CNC frezavimo staklės, įperkamos Cnc malūnai.

Įmonė už prieinamą kainą, bet kokybišką CNC malūną, sukrauja šiandienos rinkoje. Asmeninėms cnc, mažoms cnc malūšiams, hobbing cnc, benchtop cnc, cnc frezavimo staklės.