Susisiekite su mumis
TEL: + 86-574-62735995
El. Paštas: sales@syil.com.cn
Adresas: # 20 GaoFan Road, Xiaodong pramonės zona, Yuyao miestas, Zhejiang, Kinija.
Namuose > naujienos > Turinys
prispaudimo būdas
May 11, 2017

1, visi griebtuvai yra ilgas ir trumpas vertikalus.

2, spaustuvai prispaudimo: tvirtinimo aukštis turėtų būti ne mažesnis kaip 10 mm, atsižvelgiant į ruošinio apdorojimo turi nurodyti suspaudimo aukštis ir apdorojimo aukštį. Apdirbimo aukštis turėtų būti apie 5 mm virš spaustuvų plokštumoje, siekiant užtikrinti tvirtumą nepakenkiant vizuoti tikslas. Šis šviestuvas natūra yra bendras prispaudimo, tvirtinimo aukštis taip pat yra susijęs su ruošinio dydis, tuo didesnis ruošinio, atitinkamai didėja nuo laikiklio aukštį.

3, įtvaras prispaudimo: fanera, kurios kodas ABERDEEN ant stalo, kai ruošinio su varžto veržiklio plokštės, šį aplanką tinka suveržimo aukštis ir perdirbimo pajėgumą didesniojo ruošinio, bendrajam didelio ruošinio, poveikis yra geriau

4, geležies įrašas: ruošinys yra didelis, aplanką aukštis yra ne pakankamai, bet taip pat neleidžiama užrakinimo vielos apačioje, tada su geležies spaustuku geležies. Šis prispaudimo reikia natūra būtų antras prispaudimo, pirmoji kodas yra geri keturi kampai, apdirbimas kitų dalių, o tada kodas keturių pusių, perdirbimo keturi kampai. Kai antra prispaudimo, neleiskite ruošinio palaidi, pirmasis kodą ir tada laisvas. Jūs taip pat gali kodą iš abiejų pusių, perdirbimo o kitos dvi kraštinės. Dėkojame už Jūsų dėmesį į CNC automatizavimo Micro: CNCAUT.

5, įrankis prispaudimo: skersmuo 10mm arba daugiau, suveržimo ilgis yra ne mažesnis nei 30 mm; skersmuo 10mm žemiau, prispaudimo ilgis yra ne mažesnis kaip 20mm. Iškirpti nuorodą būti stiprus, kad būtų užkirstas kelias peilį ir tiesiogiai į ruošinį.