Susisiekite su mumis
TEL: + 86-574-62735995
El. Paštas: sales@syil.com.cn
Adresas: # 20 GaoFan Road, Xiaodong pramonės zona, Yuyao miestas, Zhejiang, Kinija.
Namuose > naujienos > Turinys
Priežiūra Skaitmeninio valdymo sistemos
May 11, 2017

(1) griežtas laikymasis veiklos procedūrų ir kasdienės būsto priežiūros sistemą

CNC įrenginių operatoriai griežtai laikytis darbo tvarkos ir kasdienės būsto priežiūros sistemą, operatoriaus techninė kokybė privalumus ir trūkumus yra svarbus veiksnys, lemiantis gedimo dažnumą. Kai mašina sugenda, operatorius turėtų atkreipti dėmesį, kad į sceną ir techninės priežiūros personalo teisingai paaiškinti situaciją prieš ir po nesėkmės palengvinti analizę, diagnostiką dėl gedimo priežastis ir nedelsiant pašalinti.

(2), kad būtų išvengta dulkių purvo į vidaus kontrolės prietaiso

Atsižvelgiant į mechaninių dirbtuvių orą, paprastai yra naftos migla, dulkių ir net metalo miltelių. Kai jie patenka ant plokštės arba elektroninis įtaisas, į CNC sistema, ji yra lengva sukelti izoliacijos varža tarp komponentų lašas, ir net sukelti komponentai ir plokštės turi būti sugadinta Kai vasarą vartotojus, siekiant, kad CNC sistema gali būti perkrautas ilgalaikį darbą, atidaryti CNC kabineto duris šildyti, tai yra labai nepageidautina metodas, kuris galiausiai bus pagreitinto žalos CNC sistema, turėtų stengtis sumažinti atvirą CNC kabineto ir stipriame elektriniame durų.

(3) siekiant išvengti sistemos perkaitimo turėtų patikrinti valdymo spintoje ant aušinimo ventiliatorius veikia tinkamai. Kas šešis mėnesius arba kas ketvirtį patikrinimas kartą latakų filtru yra užblokuotas, jei dulkių kaupimąsi ant filtro per daug, ne laiku valymas, sukels viduje CNC spintoje temperatūra yra per aukšta.

(4) reguliarus tikrinimas ir keitimas akumuliatoriai Bendra CNC sistemoje per "CMOS RAM atminties įrenginį su įkraunama baterija priežiūra grandinės siekiant užtikrinti, kad sistema nėra įtampos Per savo atminties turinį. Apskritai, net jei jis dar nepavyko, ji turėtų būti keičiama kartą per metus, siekiant užtikrinti, kad sistema veikia tinkamai. Keitimas baterijos turėtų būti atsižvelgiant į CNC sistemos maitinimą valstybės išvengti RAM pakeisti, kai informacija yra prarastas.