Susisiekite su mumis
TEL: + 86-574-62735995
El. Paštas: sales@syil.com.cn
Adresas: # 20 GaoFan Road, Xiaodong pramonės zona, Yuyao miestas, Zhejiang, Kinija.
Namuose > naujienos > Turinys
Kokie privalumai mechaninio verpstės didelio Graviravimas ir frezavimo staklės?
May 11, 2017

Pirmiausia, kalbant apie efektyvumą, mechaninis veleno yra pranašesnis. Jis gali pakeisti greitį nuolat koreguojamąja būdu, todėl pjovimo greitis gali būti kontroliuojami visoje apdirbimo procesą, todėl maksimali apdirbimo efektyvumą.

Antra, kalbant apie triukšmo sukurtas, jo lygis pavyko pasiekti G1, tai yra, jos suklys į greitųjų sukimosi atveju, jos triukšmas yra labai mažas. Bendras drožyba ir frezavimo mašina proceso naudojimą, triukšmas yra gana didelis, kad žmonių gyvenimą ir į darbuotojų kūno poveikį.

Be to, didelio tikslumo guoliai su didelio tikslumo dalių gamybos pavyko lengvai patenkinti aukštojo apdorojimo gamybos poreikius reikalavimus.

Taip pat, kalbant apie greitį, didelio masto graviravimas ir frezavimo staklės mechaninio veleno su dideliu greičiu, tikslumo atitikimo guolių standūs arba elastingu išankstinės apkrovos struktūros, gali gauti didesnį greitį, taip, kad įrankis žaisti pjovimo poveikį.

Su nuolatinio gerinimo ir tobulinimo susijusių technologijų Kinijoje, manau, kad didelio masto graviravimo ir frezavimo staklės bus išsamesnė, platesnio diapazono naudojimas.

Kitas: ne